Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Konkurs recytatorski “Powstanie Wielkopolskie w naszej pamięci”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Konkurs recytatorski “Powstanie Wielkopolskie w naszej pamięci”

Konkurs recytatorski “Powstanie Wielkopolskie w naszej pamięci”

28 listopada w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie pełniącej zadania powiatowej biblioteki dla powiatu pleszewskiego odbył się konkurs recytatorski “Powstanie Wielkopolskie w naszej pamięci” skierowany do uczniów klas VII i VIII.

Uczestnicy konkursu prezentowali poezję i prozę nawiązującą do Powstania Wielkopolskiego. Zadanie nie było łatwe, lecz uczniowie świetnie sobie z nim poradzili. Jury przyznało 3 miejsca i 5 wyróżnień.

Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach realizacji projektu “Biblioteczne podróże w czasie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – program “Promocja czytelnictwa”. (P.M.)

Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach realizacji projektu “Biblioteczne podróże w czasie” dofinansowanego ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury  – program “Promocja czytelnictwa”.

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast