Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Do plastycznej podróży z wierszem Juliana Tuwima zaprasza Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego.

 

„Nowi podróżni w lokomotywie z wiersza J. Tuwima” to hasło tegorocznego konkursu plastycznego skierowanego do dzieci z klas I – III szkoły podstawowej.

W ramach konkursu należy wykonać pracę w formacie A4, która będzie przedstawiać innych pasażerów „Lokomotywy” J. Tuwima –  może to być bohater literacki lub jakiś przedmiot, który kojarzy się uczestnikowi z ulubionym utworem literackim.

 

Prace konkursowe należy złożyć w Bibliotece Miasta i Gminy w Pleszewie najpóźniej do 24 października 2020 roku.

 

Szczegóły i regulamin znajdują się poniżej. Można je również otrzymać w Dziale Dziecięcym pleszewskiej biblioteki.

 

Konkurs jest organizowany w ramach realizacji projektu „Biblioteczna Akademia Rozmaitości” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu  “Partnerstwo dla książki”.

Projekt  “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”   dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat  ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych  w ramach programu  “Partnerstwo dla książki”.

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast