Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Konkurs czytelniczy „Literackie Bingo”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Konkurs czytelniczy „Literackie Bingo”

Konkurs czytelniczy „Literackie Bingo”

Wakacje to idealny czas do odkrywania nowych rzeczy. A gdyby tak odkryć nowe gatunki literackie i nowych autorów? Uczestnicy konkursu czytelniczego „Literackie Bingo” zorganizowanego w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie mieli taką możliwość.

 

Zasady konkursu były bardzo proste. Przy okazji wypożyczania  książek w Dziale Dziecięcym uczestnik konkursu pobierał kartę BINGO.

Podczas kolejnej wizyty określał która z wypożyczonych książek należy do danej kategorii na karcie. Kategorie były różne: książka przygodowa, książka z okładką w ulubionym kolorze, zbiór poezji, książka z imieniem w tytule. Bingo i nagrodę zdobywało się po dopasowaniu 5 książek w pionie, poziomie lub na ukos.

 

W konkursie „Literackie Bingo” wzięło udział 76 czytelników Działu Dziecięcego.

 

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat  ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Logo. Napis Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Wizerunek orła w koronie
Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast