Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Kobieta według Katarzyny Miller

Kobieta według Katarzyny Miller

W środę 17 maja odbyło się w pleszewskiej bibliotece spotkanie z Katarzyną Miller, którego hasłem było “Radość życia”.

 

Katarzyna Miller jest psycholożką, psychoterapeutką, filozofką i poetką z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Jest także autorką wielu książek, poradników: m.in. “Nie bój się życia”, “Królowe życia”,” Kup kochance męża kwiaty” oraz tomików wierszy: “Stołeczek” i “Ból jest jedwabiem”.

 

Już na początku spotkania Katarzyna Miller zaznaczyła, że odwiedziła Pleszew, by pleszewianki trochę “zbuntować”. Czytelniczki – bo to kobiety dominowały na wykładzie, z zainteresowaniem słuchały rad i anegdot o tym, jak budować właściwe relacje z mężem i dziećmi.

 

Katarzyna Miller wielokrotnie podczas spotkania podkreślała, że kobiety mają pamiętać o sobie, a co więcej, stawiać siebie na pierwszym miejscu. Bowiem wg. psycholożki nadrzędnym celem każdej kobiety jest bycie szczęśliwą.

 

Po wykładzie była możliwość zakupienia książek K. Miller, zdobycia autografu oraz odbycia krótkiej pogawędki z gościem biblioteki.

 

Spotkanie z psycholożką odbyło się w ramach cyklu Akademia Zdrowia, w którym podczas wykładów słuchacze zdobywają wiedzę z zakresu rehabilitacji, psychologii i zdrowego odżywiania.

Wydarzenie zorganizowane zostało dzięki dofinansowaniu projektu “Biblioteczna Akademia Rozmaitości” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu “Partnerstwo dla książki”.

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast