Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Katarzyna Nosowska w pleszewskiej bibliotece

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Katarzyna Nosowska w pleszewskiej bibliotece

Katarzyna Nosowska w pleszewskiej bibliotece

W niedzielne popołudnie, 7 listopada, pleszewską bibliotekę odwiedziła Katarzyna Nosowska – jedna z najpopularniejszych wokalistek i autorek tekstów w Polsce, która niedawno podbiła także rynek wydawniczy swoimi bestsellerowymi książkami „A ja żem jej powiedziała” i „Powrót z Bambuko”.

W czasie spotkania artystka opowiedziała m.in. o tym, jak zaczęła się jej przygoda w świecie książek i jak zareagowali jej bliscy na to, że na ich kartach rozlicza się z niełatwymi wspomnieniami z dzieciństwa.  Mówiła również o problemie akceptacji swojego ciała przez kobiety i o tym, jak nauczyła się kochać samą siebie. Pomimo silnego ładunku emocji, który towarzyszył spotkaniu, nie zabrakło dużej dawki humoru i przezabawnych anegdot.

Katarzyna Nosowska chętnie odpowiadała na pytania publiczności. Zdradziła, że pracuje nad trzecią książką. Ku zadowoleniu fanów jej muzycznej twórczości, zapowiedziała też wydanie nowej płyty.

Projekt “Stacja Biblioteka – tu jesteś u siebie!”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa  2.0 na lata 2021-2025

 

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast