Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Ferie w domu mogą być ciekawe i kreatywne dzięki akcji „Pociąg do kreatywności” zorganizowanej w pleszewskiej bibliotece.

 

Akcja „Pociąg do kreatywności” skierowana jest do dzieci w wieku od 5 lat.  Akcja odbywa się w okresie ferii (od 4 stycznia do 17 stycznia 2021 r.)

 

Każdy młody czytelnik, który odwiedzi bibliotekę, będzie mógł odebrać „Kreatywną paczkę”. Paczka zawiera zadania i nieszablonowe aktywności do wykonania w oparciu o wypożyczoną książkę.

 

Ponadto każdego dnia ferii, na specjalnie przygotowanej platformie, będzie można wsiąść do kolejnego wagonika „Pociągu do kreatywności”. W wagonikach znajdują się interaktywne zadania związane z literaturą dziecięcą, gry oraz pomysły na prace plastyczne. Link do platformy będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej www.biblioteka.pleszew.pl oraz na naszym profilu na facebooku.

ZADANIA - POCIĄG DO KREATYWNOŚCI
rysunek lokomotywy z wagonami, w których znajdują się trzy bałwany. Napis Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pleszew Pełniąca zadania biblioteki powiatowej dla powiatu pleszewskiego zaprasza dzieci w wieku od 5-12 lat na nietypowe ferie ph. Pociąg do kreatywności. Czekamy na Was w Dziale Dziecięcym od 4 stycznia Tel. 62 7428358 wew. 15
Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast