Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Rozmowa o najpopularniejszej ulicy Zakopanego podczas lipcowego spotkania DKK

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Rozmowa o najpopularniejszej ulicy Zakopanego podczas lipcowego spotkania DKK

Rozmowa o najpopularniejszej ulicy Zakopanego podczas lipcowego spotkania DKK

Po długiej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

 

Klubowicze omówili książkę Piotra Mazika i Kuby Szpilki pt. „Krupówki”, która wzbudziła duże zainteresowanie i zebrała bardzo pozytywne opinie.

 

Autorzy w interesujący i wyczerpujący sposób przybliżyli historię jednej z najbardziej znanych ulic w Polsce. Nie jest to przewodnik, ale historie miejsc, konkretnych budynków i ludzi, którzy zostali poddani eksterminacji i zapomnieniu.

 

Klubowicze polecają książkę wszystkim zainteresowanym historią Zakopanego i historią ludzi związanych z najsłynniejszą ulicą w Polsce.

 

Wszystkich miłośników dobrej książki zapraszamy na spotkanie do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie, 27 sierpnia o godz.16.00. Przedmiotem dyskusji będzie książka Łukasza Orbitowskiego pt. „Inna dusza”.    

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast