Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Spotkanie z Cezarym Żakiem

Spotkanie z Cezarym Żakiem

24 sierpnia Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego gościła Cezarego Żaka. Moderatorem spotkania była redaktor naczelna „Gazety Pleszewskiej” Zuzanna Musielak-Rybak. Nasz gość znany m.in. z serialu „Ranczo” oraz „Miodowych lat” opowiadał o początkach kariery, które wcale nie były łatwe. Debiutował rolą bajkowego Gucia. Aktor marzy by zagrać w dramacie, bo o wiele łatwiej jest wzruszyć widza niż go rozśmieszyć.

 

Cezary Żak opowiedział też o swojej walce z nadwagą. Pierwszy raz postanowił schudnąć, gdy starał się o przyjęcie do szkoły teatralnej. Drugie takie postanowienie pojawiło się, gdy kończył pracę na planie serialu „Miodowe lata”. Nie chciał całe życie być Karolem Krawczykiem. Swoimi doświadczeniami z odchudzania aktor podzielił się w książce własnego autorstwa pt. „Moja skuteczna dieta. 12 kroków do dobrej wagi”.

 

Aktor szybko nawiązał dialog z publicznością. Z poczuciem humoru odpowiadał też na pytania widzów oraz zdradził kilka szczegółów związanych ze swoim życiem prywatnym. Spotkanie zakończyło się rozdaniem autografów i sesją zdjęciową, z czego skorzystali prawie wszyscy uczestnicy. (M.S.)

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast