Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Cezarym Łazarewiczem

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Zapraszamy na spotkanie autorskie z Cezarym Łazarewiczem

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Cezarym Łazarewiczem

20 października zapraszamy na kolejne wyjątkowe spotkanie. Tym razem gościć będziemy dziennikarza prasowego, reportera i publicystę – Cezarego Łazarewicza. Spotkanie poprowadzi Zuzanna Musielak-Rybak.

 

Wejściówki na wydarzenie można odbierać w Wypożyczalni dla Dorosłych.

 

 

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu “Biblioteczna Akademia Rozmaitości” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu  “Partnerstwo dla książki”.

plakat zapraszający na spotkanie z Cezarym Łazarewiczem w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie.. moderator Zuzanna Musielak-Rybak

Projekt  “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”   dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat  ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych  w ramach programu  “Partnerstwo dla książki”.

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast