Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Ostatnimi zajęciami w ramach projektu  szkoleniowego dla bibliotekarzy powiatu pleszewskiego pod nazwą „Kreatywny Bibliotekarz – Kreatywna Biblioteka” były warsztaty dotyczące realizacji nagrań wideo w bibliotece do celów promocyjnych, które przeprowadził Daniel Piłka.

 

Podczas części wykładowej uczestnicy poznali m.in. techniczne zasady filmowania, zasady kadrowania, wykorzystania światła, nagrywania dźwięku, rodzaje nagrań i ich przeznaczenie, narzędzia do postprodukcji nagrań wideo.

 

Na warsztatach  bibliotekarze zdobyli podstawowe umiejętności pozwalające na montaż filmów w bezpłatnym programie, gdzie m.in. łączono ścieżki dźwiękowe z nagraniami wideo.

Projekt  “Kreatywny bibliotekarz – kreatywna biblioteka”   dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat  ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych  w ramach programu  “Partnerstwo dla książki”.

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast