Zdjęcie przedstawia Przemysława Kubiaka wraz z publicznością podczas [prezentacji

Spotkanie z Przemkiem Kubiakiem

W piątkowy wieczór o podróżniczych pasjach opowiadał pleszewianin Przemysław Kubiak.
Podczas spotkania „Piąta strona świata. O podróżach, pasji i przygodzie” pleszewianin Przemysław Kubiak opowiadał o swoich podróżniczych, górskich i motolotniarskich zainteresowaniach.

 

Opowiadane przez niego historie zabrały publiczność m.in. do Kazachstanu, Iranu czy krajów Ameryki Środkowej. Przed ukończeniem 30 roku życia pleszewianin odwiedził 60 krajów na 5 kontynentach.

Przemysław Kubiak ustanowił również, wspólnie z innym pleszewianinem Łukaszem Bogdalim – zimowy rekord Polski w przejściu brzegiem Bałtyku, pokonując w 2011 roku blisko 400 km.

Gość piątkowego spotkania opowiadał również o swojej najnowszej pasji – motolotniarstwie, prezentując nagrania z lotów nad terenami w Polsce jak i za granicą.

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego