Widowisko słowno-muzyczne „Niech żywi nie tracą nadziei”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Widowisko słowno-muzyczne „Niech żywi nie tracą nadziei”

Widowisko słowno-muzyczne „Niech żywi nie tracą nadziei”

W przeddzień Święta Niepodległości pleszewska biblioteka zaprosiła czytelników na wieczornicę – widowisko słowno-muzyczne „Niech żywi nie tracą nadziei”, które przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie pod kierunkiem Sylwii Sawady. Tego wieczoru wręczono również nagrody laureatom konkursu historycznego on-line, który przebiegał pod hasłem „Polska Niepodległa”.

Wydarzenie zorganizowane zostało dzięki dofinansowaniu projektu „Biblioteka przewodnikiem po historii” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Promocja czytelnictwa”.