Ferie co się zowie – w bibliotece, w Taczanowie

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Ferie co się zowie – w bibliotece, w Taczanowie

Ferie co się zowie – w bibliotece, w Taczanowie

Jak co roku filia biblioteczna w Taczanowie Drugim przygotowała  mnóstwo atrakcji dla dzieci, które zgłosiły się na zajęcia podczas ferii zimowych. W tym roku lepiono anioły z masy solnej, wykonywano  wazony ze słoiczków, naszyjniki z koralików, bibułkowe obrazy czy kwiaty.

Oprócz zajęć plastycznych, były również  zabawy ruchowe i gry planszowe. Dzieci uwielbiały bawić się w chowanego (ciepło- zimno), „zatrute” ,czy „nie wpadnij do rzeki”, gdzie musiały przejść z zawiązanymi oczami po styropianowym moście . Swój refleks sprawdziły bawiąc się w przeciąganie sznurka pod krzesłami lub grając balonem w siatkówkę.