Najpoczytniejsza książka 2017 roku – wyniki plebiscytu

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Najpoczytniejsza książka 2017 roku – wyniki plebiscytu

Najpoczytniejsza książka 2017 roku – wyniki plebiscytu

Znane są już wyniki plebiscytu na „NAJPOCZYTNIEJSZĄ KSIĄŻKĘ 2017 ROKU”, który ogłosiła Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego.

Głosowanie czytelników wygrała książka „Ekskluzywny żebrak czyli ks. Jan Kaczkowski o tym, co najważniejsze” Jana Kaczkowskiego.

Plebiscyt na najpoczytniejszą książkę tego roku trwał od 1 marca do 30 kwietnia. Głos można było oddać na jeden z 10 tytułów umieszczonych na liście proponowanych hitów lub podać własne propozycje.

Szczegółowe wyniki:
1. Ekskluzywny żebrak czyli ks. Jan Kaczkowski o tym, co najważniejsze / Jan Kaczkowski
2. Zanim się pojawiłeś / Jojo Moyes
3. Królowa / Elżbieta Cherezińska
4. Zakonnice odchodzą po cichu / Marta Abramowicz
5. Rewizja / Remigiusz Mróz
6. Shantaram / Gregory David Roberts
7. Lampiony / Katarzyna Bonda
8. Przeznaczeni / Katarzyna Grochola
9. Nienachalna z urody / Maria Czubaszek
10. Miasto Archipelag : Polska mniejszych miast / Filip Springer

Wszystkim czytelnika, którzy wzięli udział w plebiscycie bardzo dziękujemy. Zwycięzcy zostali powiadomieni e-mailowo lub telefonicznie.