Cała Polska Czyta dzieciom w Taczanowie Drugim

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Cała Polska Czyta dzieciom w Taczanowie Drugim

Cała Polska Czyta dzieciom w Taczanowie Drugim

Do tegorocznej akcji czytania dzieciom przyłączyła się pani Danuta Olejnik, babcia jednej z najmłodszych czytelniczek – Lenki.

Pani Danuta  przeczytała dzieciom   książkę „Basia i Dziadkowie”, która bardzo spodobała się przedszkolakom. W podziękowaniu  otrzymała  Biblioteczny Certyfikat Przyjaciela Dzieci i drobny upominek.

Gimnazjaliści natomiast przeczytali najmłodszym uczniom Taczanowskiej szkoły książkę „Chłopiec z piernika”.

W ostatni dzień akcji książkę zaprezentowała radna – pani Anna Śledzianowska, która przeczytała książkę o „Głupim Jasiu”, która bardzo spodobała się uczniom.