Klub modelarstwa papierowego

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Klub modelarstwa papierowego

KLUB MODELARSTWA PAPIEROWEGO

W marcu 2015 roku odbyło się pierwsze spotkanie bibliotecznego Klubu Modelarstwa Papierowego. Od tamtej pory w każdą sobotę czytelnia naukowa na kilka godzin zmienia się w pracownię amatorów modelarstwa papierowego. Wśród klubowiczów spotkać można zarówno młodzież szkolną jak i dorosłych, a najbardziej zagorzali miłośnicy modeli są w klubie od samego początku.

Dotychczasowe efekty działalności Klubu Modelarstwa Papierowego podziwiać można było na wystawie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie, podczas Pleszewskich Spotkań Kolekcjonerskich oraz na Wojewódzkim Konkursie Modeli Kartonowych w Poznaniu, gdzie nasi klubowicze zdobyli nagrody.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do Klubu zapraszamy w soboty w godz. od 1000 do 1300.